SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BAŞKAN SERKAN ACAR'DAN AK PARTİ'YE ZİYARET

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Adalet ve Kalkınma Partisi Aliağa İlçe Başkanlığına atanan Kazım Sayın'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

14 Nisan 2018 16:01 aliaga 473
BAŞKAN SERKAN ACAR'DAN AK PARTİ'YE ZİYARET
Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Adalet ve Kalkınma Partisi Aliağa İlçe Başkanlığına atanan Kazım Sayın'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti Aliağa İlçe binasında gerçekleşen ziyarette Başkan Serkan Acar'a Belediye Başkan Yardımcısı Mehmedali Özkurt eşlik etti. Başkan Serkan Acar, AK Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın tarafından kapıda karşılanırken AK Partili üyeler de toplantı salonunda hazır bulundu. İlk olarak partililerle selamlaşan Başkan Serkan Acar, daha sonra partililerle uzun süre sohbet etti. 


AK PARTİ ALİAĞA İLÇE BAŞKANI KAZIM SAYIN: “ALİAĞA'DA YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR”

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette kısa bir konuşma yapan AK Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın, “Aliağa'da yeni bir dönem başlıyor. Belediye başkanımızın dışında diğer siyasi parti liderleri de hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Aramızda siyasi ayrılıklar olsa da Aliağa'da birliktelik sağlayacağız. Aliağa'da çok güzel çalışmalara imza atacağımıza eminim” dedi.

ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR: “FARKLILIKLARI DEĞİL ORTAK NOKTALARI ELE ALACAĞIZ”

AK Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın'a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Serkan Acar ise, “Kazım bey Aliağa'ya hizmet etmek için göreve getirildi. Bizimde tek derdimiz halkımıza en iyi hizmeti vermek. Aliağamızda farklılıkları değil ortak noktaları ele alacağız” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER