SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BEKÇİLER GÖREVE HAZIR

Aliağa'da görevli olarak çalışmalarına başlamak üzere seçilen 10 bekçi Kaymakamlık Binası'nda düzenlenen törenin ardından göreve başladı

06 Mart 2019 11:55 aliaga 351
BEKÇİLER GÖREVE HAZIR
Aliağa asayişinde görev yapacak olan 10 bekçi Kaymakamlık Binası'nda düzenlenen törenle basına tanıtıldı. Aliağa Kaymakamı Erhan Günay, Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş, Aliağa Mahalle Muhtarlarının katılımı ile gerçekleştirilen törende eğitimlerini tamamlanan 10 bekçi göreve başladı. 
İçişleri Bakanlığı'nca ülke genelinde, genel asayişe yönelik olarak devriye hizmetlerinde verimin arttırılması, suç ve suçlu ile daha etkin mücadele edilebilmesi amacıyla, Emniyet Müdürlükleri bünyesinde çalıştırılmak üzere alınan ve eğitimlerini tamamlayan bekçilerin ilk grubu göreve başlıyor. Törende konuşan Aliağa Kaymakamı Erhan Günay "Aliağa ilçemizde şimdilik 10 tane bekçi göreve alındı. Eğitimleri tamamlanan sekiz arkadaşımız göreve başlayacak diğer iki bekçi arkadaşımızın da eğitimleri tamamlanınca göreve başlayacak. Vatandaşımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması açısından gece devriyesinde çalışacak bekçi arkadaşlarımız kolluk kuvvetlerimizin en büyük destekçisi olacaklar. Yeni başlayan arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum” dedi. 
Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş "Artık bekçi kadromuz ile Aliağa asayişini sağlamaya devam edeceğiz. Bekçilik sistemi ile daha çok verim alacağız. İlk on gün gündüz çalışacaklar. İlçemizle ilgili bilgilendirmelerde bulunacağız. Daha sonra akşam 22.00 ile sabah 06.00 saatleri arasında görev yapacaklar. Umut ediyorum Aliağa ilçesine çok faydalı olur. Muhtarlarımızın da bekçi arkadaşlarımıza yardımcı olmalarını rica ediyoruz.” diye konuştu. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER