SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BELEDİYE İŞÇİLERİNE DİĞER BELEDİYELERDEN DESTEK

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

27 Mayıs 2019 11:09 aliaga 461
BELEDİYE İŞÇİLERİNE DİĞER BELEDİYELERDEN DESTEK
Aliağa Belediyesi'nde işten çıkarıldıkları için Demokrasi Meydanı'nda oturma eylemi yapan işçilere destek ziyaretleri sürüyor. Genel-İş 5 Nolu Şubeye bağlı Çiğli Karabağlar Buca Karşıyaka ve Konak belediye işçileri direnişleri devam eden ve işe iade talepleri bulunan işçilerin çadırlarına bir ziyaret düzenledi. 
Ziyaretler esnasında Aliağa Belediyesi işçileriyle dayanışma gösteren Genel-İş üyesi işçiler "Aliağa belediyesinde işten çıkarılan arkadaşlarımız geri alınsın. Tüm belediyelerde işten atmalar yasaklansın” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER