SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Bergama Belediyespor için yolun sonu şampiyonluk

Bal ligi 8. grupta şampiyonluğa koşar adım ilerleyen Bergama Belediyespor 1-0 yendiği Gönenspor deplasmanından 3 puanla dönüyor.

10 Şubat 2020 17:29 aliaga 971
Bergama Belediyespor için yolun sonu şampiyonluk
Bal ligi 8. grupta şampiyonluğa koşar adım ilerleyen Bergama Belediyespor 1-0 yendiği Gönenspor deplasmanından 3 puanla dönüyor.

Sahadaki başarılarıyla gurur duyduğumuz Bergama Belediyespor, bu haftada namağlup ilerleyişini sürdürdü. Ömer Kuşan'ın 55. dakikada attığı golle Gönenspor'u 1-0 yenen Bergama Belediyespor, şehrimize yaşatacağı şampiyonluğun sinyallerini daha güçlü vermeye başladı.

BAŞKAN KOŞTU "BERGAMASPORUMUZU HAK ETTİĞİ YERE ÇIKARACAĞIZ"

Göreve geldiklerinde dağılmış bir Bergamasporu karşılarında bulduklarına dikkat çeken Belediye Başkanı ve Kulüp Onursal Başkanı Hakan Koştu, "Bergamasporumuz içinde bulunduğu bu durumu hiç hak etmiyordu. Süratle harekete geçip arkadaşlarımızla birlikte neler yapacağımızı kararlaştırdık. Başta Kulüp Başkanımız ve Belediye Meclis Üyemiz Bilir Altay, kulübümüz çalışanları, yönetim kurulu üyelerimiz, teknik kadromuz ve sporcularımızla birlikte inanarak mücadeleye başladık. Ve bugün koşar adım şampiyonluğa doğru gidiyoruz. Bu başarıda emeği olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yolun sonu şampiyonluk" dedi.

KULÜP BAŞKANI ALTAY "ŞAMPİYONLUĞA KİTLENDİK"

Bal ligi 8. grupta şampiyonluğa koşar adım ilerlediklerini açıklayan Kulüp Başkanı Bilir Altay, "Yola çıkarken başaracağımıza inandık. Yolun başında şampiyorluk için hazırlığımızı yaptık. Bergamasporumuzu hak ettiği yere çıkartmaya kararlıyız. Bu amaç için Belediye Başkanımız Hakan Koştu, yönetimimiz, teknik heyetimiz ve sporcularımızla çalışıyoruz. Ben hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Yolun sonu şampiyonluk" dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER