BİSİKLETLİ BASIN İŞ BAŞINDA

ALİAĞA MUHTARLAR DERNEĞİ'NİN YENİ BAŞKANI SEVİL KÖSE OLDU.

11 Haziran 2018 17:13 aliaga 577
BİSİKLETLİ BASIN İŞ BAŞINDA
Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün başlattığı Aliağa'da bisiklet kullanımını yaygınlaştırmaya yönelik kampanya kapsamında Aliağalı Basın mensupları bisikletlerine kavuştu.

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün trafikte bisiklet kullanımını arttırmaya yönelik kampanyası sürüyor. Kampanya kapsamında basın mensuplarına vaat edilen bisikletler sahiplerini buldu. Habere giderken kullanma taahhüdü ile Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Poyraz Gazetesi'ne teslim edilen bisikletle Aliağa Muhtarlar Derneği Yeni Başkanı Sevil Köse'yi ziyaret ederek Olağan Genel Kurulu ve başkanlığını konuştuk.

Aliağa Muhtarlar Derneği Genel Kurulu'nda seçilerek başkan olan Kazım Dirik Mahalle Muhtarı Sevil Köse ‘Muhtar arkadaşlarımızın talebi ile göreve geldim. Yeni yönetimimizde özellikle genç arkadaşlara yer verdik. Tüm muhtar arkadaşlarıma teveccühlerinden ötürü teşekkür ederim' dedi.

Seçilir seçilmez çalışmalara başlayacaklarını dile getiren Köse ‘Aliağa'nın bizlere yansıyan çok önemli problemleri var. Biz de dernek olarak özellikle seçim sürecinin ardından bu konuları takip etmeye ve çözüme ulaştırmaya yönelik adımlar atacağız' şeklinde konuştu.