SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BİSİKLETLİ BASIN İŞ BAŞINDA

ALİAĞA MUHTARLAR DERNEĞİ'NİN YENİ BAŞKANI SEVİL KÖSE OLDU.

11 Haziran 2018 17:13 aliaga 1052
BİSİKLETLİ BASIN İŞ BAŞINDA
Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün başlattığı Aliağa'da bisiklet kullanımını yaygınlaştırmaya yönelik kampanya kapsamında Aliağalı Basın mensupları bisikletlerine kavuştu.

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün trafikte bisiklet kullanımını arttırmaya yönelik kampanyası sürüyor. Kampanya kapsamında basın mensuplarına vaat edilen bisikletler sahiplerini buldu. Habere giderken kullanma taahhüdü ile Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Poyraz Gazetesi'ne teslim edilen bisikletle Aliağa Muhtarlar Derneği Yeni Başkanı Sevil Köse'yi ziyaret ederek Olağan Genel Kurulu ve başkanlığını konuştuk.

Aliağa Muhtarlar Derneği Genel Kurulu'nda seçilerek başkan olan Kazım Dirik Mahalle Muhtarı Sevil Köse ‘Muhtar arkadaşlarımızın talebi ile göreve geldim. Yeni yönetimimizde özellikle genç arkadaşlara yer verdik. Tüm muhtar arkadaşlarıma teveccühlerinden ötürü teşekkür ederim' dedi.

Seçilir seçilmez çalışmalara başlayacaklarını dile getiren Köse ‘Aliağa'nın bizlere yansıyan çok önemli problemleri var. Biz de dernek olarak özellikle seçim sürecinin ardından bu konuları takip etmeye ve çözüme ulaştırmaya yönelik adımlar atacağız' şeklinde konuştu.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER