SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BİSİKLETSEVERLER PEDALHANE'NİN ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Şehiriçinde bisiklet kullanımını yaygınlaştırmayı amaçlayan Pedalhane Aliağa Bisiklet Topluluğu "Bisikletini Kap Gel, Balık Ekmeğin Bizden" etkinliği düzenledi.

10 Aralık 2018 12:23 aliaga 317
BİSİKLETSEVERLER PEDALHANE'NİN ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU
Aliağalı Bisiklet Topluluğu Pedalhane bisiklet tutkunları ile "Bisikletini Kap Gel, Balık Ekmeğin Bizden" etkinliği düzenledi. Çok sayıda bisikletlinin katıldığı etkinlik Ağapark'ta başlayıp Avcı Ramadan'da sona erdi.  Ağapark'ta düzenlenen balık-ekmek etkinliğinin ardından Avcı Ramadan'a kadar pedal çeviren bisiklet topluluğu üyelerine burada da çay ikram edildi. 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER