SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BİZİM SEVDAMIZ ALİAĞA'YA HİZMET

Demokrat Parti Aliağa Belediye Meclis Üyesi Yücel Karaşan seçim bürosu açılışında "Aliağa'da iki kutuplu seçim anlayışına geçit vermeyeceğiz” dedi.

17 Mart 2019 16:38 aliaga 508
BİZİM SEVDAMIZ ALİAĞA'YA HİZMET
Demokrat Parti Aliağa Belediye Meclis Üyesi Adayı Yücel Karaşan partisinin seçim bürosunun açılışında konuştu. Demokrat Parti'den Aliağa Belediye Meclis Üyeliğine aday olma nedenini anlatan Karaşan "Biliyorsunuz gerek Aliağa'da gerekse Türkiye'de iki kutuplu bir seçim atmosferi yaratıldı. Farklı farklı partilerde mücadele veren arkadaşlarımızın, bu partilerdeki emeği yok sayıldı. Tamamen dikta yöntemiyle oluşturulan listelere ve adaylara karşı bir tepki olarak eskiden beri içerisinde mücadele ettiğim Demokrat Parti'den bu gün de belediye meclis üyesi olarak aday oldum” dedi. 
"TEMSİLDE ADALET İSTİYORUZ”
Kendisinin Demokrat Parti'den kazanacağına dair emin olduğunu dile getiren Yücel Karaşan "Demokrat Parti bir ülkede köklü bir partidir. Bizim de partimiz. Türkiye'nin bugünkü konumunda iktidarda olan partilerin dışında bir merkez partiye ihtiyacı vardır. Demokrat Parti geçmişinden aldığı deneyimle bu gün Türkiye'de bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılayacak tek partidir. Halkımız bu seçimlerde önlerine konan iki ittifakı da seçmek istemiyor. Tercih hakkının olmasını istiyor. Birbirinden farkı olmayan bu iki ittifak ile yaratılan iki kutuplu seçim anlayışını halkımızı mahkum edilmesine izin vermeyeceğiz. Her partinin aday çıkarması gerekiyordu. Beğenmediğimiz bir partiye mecbur bırakılmamıza geçit yok. Temsilde adalet istiyoruz.” diye konuştu. 
"MECLİS ÜYELİĞİ HALKIN SESİ OLMAKTIR”
Aliağa Belediye Meclis üyelerinin Aliağa'nın tamamını temsil etmek noktasında eksik kaldığını dile getiren Demokrat Parti Aliağa Belediye Meclis Üyesi Adayı Yücel Karaşan "Meclis üyeliği halkın belediyede söz hakkının olmasının en önemli aracıdır. Milletin iradesini tek bir başkanın sözüne bırakmamak için meclis üyeleri var olmak zorundadır. Ben belediye başkan adayı da olabilirdim. Biz belediye meclisinde yok sayılan vatandaşın sesi olmak için bu gün aday olduk. Bizim sevdamız Aliağa'ya hizmettir. Aliağa'da Belediye Meclisi'nde bu güne kadar kararların dahi ayrıntılandırılmadan el kaldırıp indirilmek üzerine kurulu bir sistemle ilerlediğini de görünce bu sistemin gidişatına dur demek için Demokrat Parti'den Belediye Meclis Üyeliğine aday oldum.” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER