SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BUCA'DA MADALYALAR ALİAĞA VE FOÇALI SPORCULARIN

Türkiye Karate Federasyonunun İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karate İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan şampiyona gerçekleştirildi.

30 Mayıs 2018 00:22 aliaga 563
BUCA'DA MADALYALAR ALİAĞA VE FOÇALI SPORCULARIN
Buca Afetevleri Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Karate Şampiyonası'nda Foçalı Kaan Yüksel  9.yaş  kumite dalında birinci olarak altın madalyanın sahibi oldu.  Yüksel'in mensubu olduğu Aliağa T.Erol Fight Clup sporcuları da aldıkları başarılı sonuçlarla 18 kulüp arasında 3.lüğü kazandı..  

Türkiye Karate Federasyonunun İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karate İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan şampiyona 26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde yapıldı.

Antrenör Taner Erol ve Kudret Yüksel'in çalıştırdığı Kaan Yüksel, İbrahim İster, İbrahim Efe Dinç, Beray Çakır, İremsu Kocaoğlu, Buğrahan Çetinkaya, Berkay Kadir Kavazak, Efe Erik, Çınar Gökçek, Akın Küçük  ve Efe Burak Elmalı'nın sporcu olarak yer aldığı şampiyonada T. Erol Fight Clup kumitede 5 Altın, 2 Gümüş, 3 Bronz madalya kazandı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER