SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BÜYÜKADA DAVASINDA TAHLİYE

Uluslararası Af Örgütü Onursal Başkanı Av. Taner Kılıç tahliye edildi

16 Ağustos 2018 10:17 aliaga 326
BÜYÜKADA DAVASINDA TAHLİYE
Uluslararası Af Örgütü Onursal Başkanı  Av.  Taner Kılıç, bugün yapılan ara duruşmada tahliye edildi.  Aliağa  Ceza İnfaz Kampüsü'nde tutulan Taner Kılıç'ın tahliyesine ailesi, avukatları, Mülteci Der üyeleri ve yakınları katıldı. 

Taner Kılıç tahliyesinin ardından "Tutuklanmama sebep bir gerekçe yokken 15 ay tutuklu kaldım. Bylock kullanmadığım halde tutuklandım. Sonrasında dosya sarpa sardı. Büyükada'ya Rahip Brunson davasına bağladılar.Türkiye'nin içinde bulunduğu koşulları biliyorsunuz. Tahliye beklemiyordum en azından duruşmaya kadar. Bugün ne oldu da tahliye oldum bilmiyorum. Siz biliyor musunuz? Umarım adalet herkes için gerçekleşir. Herkes için bir adil yargılama olur. En kötü durumda olan ben değil. 15 ay boşuna boşuna gitti ama umarım bir şeylere değer” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER