SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ALİAĞA'DA ANILDI

18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. yıl dönümü tüm yurt genelinde olduğu gibi Aliağa'da da düzenlenen törenlerle anıldı.

18 Mart 2019 14:01 aliaga 355
ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ALİAĞA'DA ANILDI
Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl dönümü nedeniyle Aliağa'da düzenlenen program Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk anıtına çelenk sunumu, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. 
Programa Aliağa Kaymakamı Erhan Günay, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağa Garnizon Komutanı Albay Faruk Altun, Aliağa Cumhuriye Başsavcısı Hikmet Salman, Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan, Daire amirleri, Gaziler, Şehit aileleri ve yakınları, Siyasi Parti İlçe Başkanları, STK'lar ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi. 
Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilen törenin ardından Şehitlik Ziyareti ve TÜPRAŞ Halk Eğitim Merkezi'nde düzenlenen programla anma günü etkinlikleri devam etti. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER