ÇANDARLI'DA KIYI TEMİZLİĞİ YAPILDI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

11 Haziran 2019 18:19 aliaga 1708
ÇANDARLI'DA KIYI TEMİZLİĞİ YAPILDI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca yürütülen,DenizTemiz Derneği(TURMEPA) iş birliğiyle hayata geçirilen "Sıfır Atık Mavi Projesi” ile 5 Haziran 2019 Çevre Günü ve Haftası Etkinlik Programı kapsamında İzmir Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü,Dikili Belediyesi ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi işbirliğinde Dikili "Çandarlı Şehiriçi Sahili” Balıkçı barınağı mevkiinde Kıyı ve Denizaltı Temizliği etkinliği düzenlendi.  Aliağa Şube Başkanı Adem Şimşek,Başkan Yardımcısı Ufuk Yıldırım,Şube Müdürü A.Orçun Tuncer,İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Çevre Yönetim Şube Müdürü Kemal Kılıç,Dikili Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Budak ve kurum yetkililerinin katıldığı etkinlikte Derin Dalış Merkezi sahibi Sırrı Özşen'in önderliğindeki öğrenciler denizaltı temizliği yaparken, Çandarlı Nebiye Kavala Endüstri Meslek Lisesi ve Çandarlı Mehmet Dilsiz Ortaokulu öğrencileri de kıyı temizliği yaptı.Toplamda 150 kg civarı atık toplandı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER