SİTE SAĞ REKLAM ALANI

CHP BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAY ADAYLARI KESİNLEŞTİ

CHP belediye başkanlığı aday adaylığı başvuru süresini tamamladı.Aliağa Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yapan isimler açıklandı.

26 Ekim 2018 18:38 aliaga 881
CHP BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAY ADAYLARI KESİNLEŞTİ
Cumhuriyet Halk Partisi Aliağa İlçe Örgütü yerel seçimler için belediye başkanlığına aday adaylığı başvurusu süresinin dolduğunu duyurdu. İlçe binasında gerçekleştirilen açıklamada İlçe Başkanı Gülsen Cirit "CHP belediye başkanlığı aday adaylığına başvuru 26.10.2018 tarihi saat 17:00 'de sona ermiştir. Demokrasiye gönülden bağlı ve bunu içselleştirmiş CHP'nin , her biri bu görevi başarıyla yerine getirebilecek aday adaylarının başvuru dosyaları Aliağa İlçe Yönetimince teslim alınmıştır.” dedi.

Aliağa'da başvuru yapan isimlerin tam sıralı listesini de kamuoyu ile paylaşan Cirit "Barış Eroğlu, Erol Güngör, Osman Murat, Özcan Durmaz, Remzi Özcan, Ulviye Öztürk ve Ümit Devran Aliağa Belediye Başkan aday adayı olmuşlardır. Aliağa İlçe Örgütü olarak Genel Merkezimizin yetkili organlarınca belirlenecek adayımızın açıklandığı tarih itibariyle,birlik ve beraberlik içinde partimizi yerelde iktidara taşımak en büyük hedefimizdir. CHP Aliağa İlçe Yönetim olarak adaylarımıza çalışmalarında başarılar diler sevgi ve saygılarımızı sunarız.” açıklamalarında bulundu.
İlçe Kadın ve Gençlik Kollarının da katılımı ile gerçekleşen basın açıklamasına Ulviye Öztürk, Erol Güngör, Osman Murat ve Remzi Özcan son dakika ortaya çıkan programları nedeni ile katılamazken Özcan Durmaz, Barış Eroğlu ve Ümit Devran açıklamada hazır bulundu.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER