SİTE SAĞ REKLAM ALANI

CHP BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ MAZBATALARINI TESLİM ALDI

CHP Aliağa Belediye Meclis Üyeleri göreve başlama mazbatalarını teslim aldı.

08 Nisan 2019 18:36 aliaga 403
CHP BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ MAZBATALARINI TESLİM ALDI
31 Mart Yerel Seçimlerinde Aliağa Belediye Meclisi'nde çoğunluğu sağlayan CHP'li belediye meclis üyeleri Aliağa İlçe Seçim Kuruluna giderek mazbatalarını teslim aldı. 
CHP Aliağa Belediye Meclis Üyelerine, CHP Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Cirit, İyi Parti Aliağa İlçe Başkanı Yavuz Adar, CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz ve çok sayıda partili eşlik etti. İlçe Seçim Kurulu'nda mazbatalarını teslim alan meclis üyeleri ardından Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı. 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından konuşan CHP Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Cirit "Biz bu gün yine çok önemli bir görevi yerine getirmek üzere buradayız. 31 Mart seçimlerinde sonra 25 kişilik Belediye Meclis üyeliğinin 14'ünü Millet İttifakı olarak kazandık. Bu görevin ne kadar ağır bir görev olduğunu, sorumluluğumuzun ne kadar büyük olduğunun hepimiz bilincindeyiz. Biz her önemli görevin sonunda Atamıza geliyor, kendimize sözlerimizi veriyor ve İstiklal Marşı'yla da verdiğimiz sözlerin altına imzamızı atıyoruz. Bu gün burada Cumhuriyet Halk Partililer, İyi Partililer olarak iyi bir Türkiye vatandaşıyız ve Aliağa halkının haklarını korumak için ne yapılması gerekiyorsa yapacak olan meclis üyelerimizin arkasındayız diyoruz. Çok değerli Meclis Üyelerimiz ise bütün yükün beş yıl boyunca omuzlarında olduğunun bilincindedir. Haktan hukuktan ayrılmadan, kendilerine seçmenlerin verdiği oya ihanet etmeden, daima Aliağa sokaklarında hem CHP'nin hem de İyi Parti'nin başı dik gezebilmesi için buradalar. Ben hepinize çıktığınız bu yolda başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER