SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ÇOCUKLARA ÖZEL EĞLENCE DEVAM EDİYOR

‘Çocuklar İçin Tiyatro Pazarı'nda "Ormanın Gücü” isimli tiyatro oyunu gösterime sunuldu.

04 Mart 2019 13:02 aliaga 265
ÇOCUKLARA ÖZEL EĞLENCE DEVAM EDİYOR
Aliağa Belediyesi'nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında çocuklara özel olarak hazırladığı 'Çocuklar İçin Tiyatro Pazarı'nda "Ormanın Gücü” isimli tiyatro oyunu gösterime sunuldu.

Maviyle yeşilin buluştuğu Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı'na kurulan ısıtmalı geçici gösteri merkezinde sahnelenen oyunu izlemek isteyen minik tiyatroseverler aileleriyle birlikte gösteri merkezine akın etti. Eğlenceli anlar sunan oyun aynı zamanda doğa ve ağaç sevgisini de çocuklara aşıladı.

Tiyatronun yanı sıra çocukların büyük bir keyifle izlediği sihirbaz ve yüz boyama etkinlikleri de çocuklara eğlenceli dakikalar yaşattı. Yoğun ilgi gören oyun sonrasında çocuklara pamuk helva, süt ve kek ailelere ise çay ve su ikramları yapıldı.

"Çocuklar İçin Tiyatro Pazarı” tüm hızıyla devam edecek. Pazar günleri çocuklara eğlenceli bir hafta sonu yaşatacak olan etkinlikler kapsamında 10 Mart 2019 Pazar günü 'Deniz'in Oyunculuk Seçmesi' isimli oyun sahne alacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER