SİTE SAĞ REKLAM ALANI

DENİZCİLER YEMEKTE BULUŞTU

İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi ve Aliağa Liman Başkanlığı Kabotaj Bayramı dolayısıyla Can Restorant'ta düzenlediği yemekte denizcileri ağırladı

01 Temmuz 2019 22:05 aliaga 217
DENİZCİLER YEMEKTE BULUŞTU
İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi ve Aliağa Liman Başkanlığının ortaklaşa düzenlediği 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlama yemeğinde Aliağa Protokolü ve denizciler keyifli bir akşam geçirdi. 
Can Restoran'ta organize edilen akşam yemeğine Aliağa Kaymakamı Erhan Günay, Aliağa Garnizon Komutanı Albay Faruk Altun, Aliağa Belediyesi Başkan Yardımcısı Hakan Şimşek, Aliağa Liman Başkanı Levent Köleteli, Manisa İl Emniyet Müdürü, Foça İlçe Emniyet Müdürü, İmeak Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek ve Yönetim Kurulu üyeleri, Aliağa Ticaret Odası Meclis Başkanı Adnan Saka, Ak Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, İyi Parti İlçe Başkanı Yavuz Adar, CHP Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Cirit ve denizcilik sektörünün önde gelen isimleri katılım gösterdi. 
Konukların canlı müzik eşliğinde yemeklerini yediği gecede konuşan İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek "1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramımız kutlu olsun. Bizleri böyle önemli bir gecede yalnız bırakmayan siz değerli konuklarımıza çok teşekkür ederiz. Aliağa Deniz Ticaret Odası olarak geçen sene Eylül ayında kurulduk. Denizcilik alanında güzel faaliyetler yapmaya çalışıyoruz. Yeni projelerimizle Aliağa'da çalışmaya devam edeceğiz.” dedi. 
Denizcilik Sektörüne emek vermiş Süleyman Güder de emekliliğinin ardından hatıra plaketini DTO Aliağa Şube Başkanı Adem Şimşek'in elinden aldı. İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi ve Aliağa Liman Başkanlığının organize ettiği gecede hava fişek gösterileri ile bayram kutlamaları devam etti. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER