SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Derneğimizin hedef kitlesi gençlerdir

Yenişakran Gençlibirliği Derneği Başkanı Şen: "Derneğimizin hedef kitlesi gençlerdir”

12 Kasım 2018 11:02 aliaga 334
Derneğimizin hedef kitlesi gençlerdir
Yenişakran Gençlerbirliği Derneği Başkanı Selçuk Şen Derneğin Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada gençler için sosyal,kültürel,eğitim,sağlık ve spor alanlarında çalışmalar yürütmek gençlik politikalarının iyilestirilmesine katkı sunmak için çalışmalarına devam edeceklerini dile getirdi. Gençlerin kişisel gelişimleri ve girişimci yapılarını güçlendirmek istediklerini ifade eden şen şöyle konuştu:

"Derneğimiz hayatboyu öğrenmeye kişisel gelişimi destekleyici çevre ve spor faliyetlerinde bulunmaya yerel ulusal ve uluslararası boyutlarda insan hakları politika gençlik sanat araştırma eğitim turizim istihtam kulturel ve kisisel gelisim alanlarinda yurt icinde ve yurtdisinda sosyal kültürel ve yardımlaşma faliyetleri yurutmeye devam edecektir. Derneğimizin hedef kitlesi gençlerdir. Genclerimize yönelik sosyal yardımlaşma,dayanışma,spor kursları eğitim kursları eğitici ve öğretici geziler düzenlemeye devam edeceklerini belirterek derneğimiz kurulduğundan buyana maddi durumları yeterli olmayan ailelere destek olmakta çocukları için burslar vermekte ve askere gidecek gençlerimizin maddi manevi herzaman yanında yer almaktadır derneğimizin şuana kadar yapmış olduğu tüm etkinliklerde görev alan ve bundan sonraki tüm organizasyon ve etkinliklerdede özveriyle görev alacak olan tüm arkadaşlarımıza katkılarından dolayı ayrıca teşekkürü bir borç biliriz.”
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER