SİTE SAĞ REKLAM ALANI

DTO ALİAĞA ŞUBESİ OCAK AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısını üyelerinin katılımı ile gerçekleştirdi.

12 Şubat 2019 16:50 aliaga 414
DTO ALİAĞA ŞUBESİ OCAK AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısını ALTO'da üyelerinin katılımı ile gerçekleştirdi.  ALTO Konferans Salonu'nda yapılan toplantıya 08.01.2019 tarihli toplantı zabıtlarının oy birliği ile kabul edilmesi ile başlandı. 

Ocak ayı faaliyet raporunun sunumunun ardından Aliağa Liman Başkan Yardımcısı Günhur Şanlı, Aliağa Limanlarındaki gelişmelerin seyri üzerine bilgilendirmelerde bulundu.  9 Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi'nden Doç. Dr. Yusuf Zorba ise Fakülte bünyesinde verilen kurslara, fakültenin denizcilik eğitimi üzerindeki etkisini ve sektörde bulunan firmalara yönelik gerçekleştirdikleri projelere dair sunum gerçekleştirdi. 
Meclis Toplantısı'nın son gündeminde konuşan İMEAK Deniz Ticaret Odası Şube Müdürü Ahmet Orçun Tuncer Oda'nın Ocak ayında gerçekleştirdiği faaliyetlerin ve Aliağa Şubesi'nin Aliağa Denizcilik sektörüne sunduğu katkıların bilgisini katılımcılar ile paylaştı.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER