SİTE SAĞ REKLAM ALANI

DTO OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Olağan Meclis Toplantısını gerçekleştirdi.

07 Mayıs 2019 17:52 aliaga 170
DTO OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısını ALTO Konferans Salonu'nda gerçekleştirdi. 
Şube Başkanı Adem Şimşek ve Şube Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen meclis toplantısında Nisan ayı toplantı tutanakları onaylandı. Şubat ve Mart ayı mizanları onaya sunuldu, oy birliğiyle onaylandı. 
Nisan ayı faaliyet raporunun da üyelerle paylaşıldığı İMEAK DTO Aliağa Şubesi Olağan Meclis Toplantısı'nda Nemport Liman İşletmeleri Genel Müdürü Hakan Turunç Aliağa Konteyner Taşımacılığı hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Turunç, Aliağa limanlarının imkanları ve problemleri üzerine detaylı bilgi aktarımında bulundu. 
Aliağa Su Altı Sporları ve Yelken Kulübü Başkanı Kubilay Kural ise Ocak ayında kurulan kulübün kuruluş amacı, ilkeleri ve hedefleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Başkan Kural "İlçemizde su sporlarıyla ilgilenen ve yelkencilik faaliyetlerinde bulunan sporcuların gönüllü olarak kurdukları kulübümüz her geçen gün faaliyet alanını genişletmekte ve yeni hedefleri doğrultusunda denizi, su altı sporlarını ve yelkenciliği genç dimağlara öğretmeye devam etmektedir. Bu bağlamda kulübümüzün kuruluşundan bu güne bizlere imkan sağlayan başta Aliağa Belediyesi ve İMEAK Aliağa Deniz Ticaret Odası olmak üzere tüm yetkililere teşekkürlerimi sunarım” dedi. 
İMEAK DTO Aliağa Şubesi'nin Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısının son gündeminde ise Şube Başkanı Adem Şimşek bir konuşma gerçekleştirdi. Şimşek konuşmasına hayırlı Ramazanlar dilekleriyle başladı. Mart Ayı boyunca oda faaliyetlerini değerlendiren İMEAK DTO Aliağa Şube Başkanı Adem Şimşek "Terörle mücadelede şehit düşenlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine baş sağlığı diliyorum. Aliağa Deniz Ticaret Odası Resim ve Şiir Yarışması Ödül Törenini gerçekleştirdik. Ödül alan ve katılım sağlayan öğrencilerimizi yürekten kutluyorum. Bu yarışmayı geleneksel hale getirmeyi arzu ediyoruz. Katkı koyan herkese teşekkür ederiz. Umarım sosyal sorumluluk projelerimizi daha da ileriye götürürüz.” dedi. 
İngilizce kurslarının da devam ettiğini ve ilk mezunların verileceğini ifade eden Başkan Şimşek "Midilli seferlerimizi geçtiğimiz yıl Aliağa Belediye Başkanımızla paylaşmıştık. Geçtiğimiz ay çeşitli üniversitelerden profesörlerle çalışmalarımızı hızlanırdık. 150 noktadan derinlik ölçümlerini gerçekleştirdik. Raporların sonuçlarının açıklanmasının ardından bu projemizi hayata geçirmek için gerekli adımları atmaya tüm hızıyla devam edeceğiz.” diyerek konuşmasını sonlandırdı. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER