SİTE SAĞ REKLAM ALANI

EBEVEYN OKULU ALİAĞA'DA

Nazım Hikmet Kültür Merkezi etkinliklerini İzmir'in çevre ilçelerine taşıyor. "Teknoloji Bağımlılığı” konulu seminer 28 Ekim Pazar günü Aliağa'da.

26 Ekim 2018 13:27 aliaga 860
EBEVEYN OKULU ALİAĞA'DA
NHKM İzmir yönetimi geçtiğimiz yıl boyunca çeşitli başlıklarda gerçekleştirdiği ücretsiz Ebeveyn Okulları kurslarını bu yıl itibariyle İzmir'in çevresindeki ilçelere de taşımak için çalışmalarını başlattı. Teknoloji Bağımlılığı, Cinsellik, Boşanma Sonrası Çocuk Psikolojisi, Beslenme gibi konularda, alanında uzman eğitmenler eşliğinde, İzmirli anne-babaların yoğun katılımıyla gerçekleştirilen Ebeveyn Okulları bu yıl da konu skalasını büyüterek yoluna devam ediyor. Bu kapsamda 28 Ekim Pazar günü Aliağa'da ilk "Ebeveyn Okulu” buluşması gerçekleştirecek olan NHKM'inin etkinliğine katılım ücretsiz olarak sağlanabilecek. 

Çağımızın hastalığı olan Teknoloji Bağımlılığı konusunun yalnızca çocukları değil, büyükleri de kapsadığını düşünen NHKM İzmir yönetiminin yetişkin, ergen ve çift terapisti, psikologu Gülşah Sütlüoğlu'nun sunumu ile Aliağa Siteler Mah.'nde gerçekleştireceği etkinlik 15:00'de Carrefour yanındaki Coffeemania'da yapılacak.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER