SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

EĞLENCE ALİAĞALI MİNİKLERİ BEKLİYOR

‘HAYDİ ÇOCUKLAR ŞENLİĞE' ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

01 Mart 2018 00:04 aliaga 293
EĞLENCE ALİAĞALI MİNİKLERİ BEKLİYOR
Aliağa Belediyesi ‘Haydi Çocuklar Şenliğe' etkinlikleri kapsamında ‘Prens ve Rapunzel' isimli müzikli çocuk oyununu Aliağalı minikler ile buluşturacak.

Aliağa Belediyesi'nin çocuklara yönelik düzenlediği ‘Haydi Çocuklar Şenliğe' etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı'nda gerçekleştirilen etkinliklerde keyifli bir hafta sonu geçiren minikler için bu hafta ‘Prens ve Rapunzel' isimli çocuk tiyatrosu sahne alacak. 4 Mart Pazar günü 13.00 ve 15.30 seansları ile ısıtmalı şişme çadırda sahnelenecek olan oyun ücretsiz olarak gösterime sunulacak.

Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı'ndaki çocuk etkinlikleri tiyatro oyunu ile de sınırlı kalmayacak. Oyun sonrasında sihirbaz, animasyon ve palyaço gösterilerinin yanı sıra yüz boyama aktiviteleri de eğlenceye renk katacak. Tüm aktivitelerin ücretsiz olacağı etkinliklerde çocuklara süt, kek, pamuk helva ve patlamış mısır ikramı yapılacak. Etkinlik sonrasında ise çocuklara Muzaffer İzgü'nün Ökkeş serisine ait kitapları hediye edilecek.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER