SİTE SAĞ REKLAM ALANI

EMEKLİ ÖĞRETMENDEN İLÇE BAŞKANI OLUYORSA...

Gürcan Alkan "Yeniden aday adayıyım” dedi.

12 Kasım 2018 13:53 aliaga 701
EMEKLİ ÖĞRETMENDEN İLÇE BAŞKANI OLUYORSA...
33 yıl boyunca Tapu ve Kadastro Müdürlüğü'nde görev yaptıktan sonra emekliliğe ayrılan Gürcan Alkan Ak Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın'a Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvuru belgelerini teslim etti. 

Ak Parti Aliağa Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvuruları sürerken Gürcan Alkan da başvuru evraklarını teslim etti. İlçe binasında Başkan Kazım Sayın'a evraklarını teslim eden Alkan "2014 yılında da aday adayı olmuştum. Partimiz başka bir arkadaşımızı görevlendirmişti. Biz partimize küsmeyerek İbrahim Ethem Bey'in arkasından kapı kapı gezerek partimiz için çalıştık. Şansımız yoktu, seçimi kaybettik. Bu dönem Allah izin verirse yeniden Belediye Başkanlığına aday adayı oldum. Emekli Tapu Müdürüyüm. 33 yıllık devletteki birikimimi terbiyemi, Aliağa'ya hizmet için kullanmak istiyorum. Ak Parti İlçe Başkanlığına bir emekli öğretmenin ataması yapılıyorsa neden Aliağa Belediye Başkanlığına emekli bir tapu müdürünün ataması yapılmasın? Gayet normal, büyüklerimiz bizim için en iyisini bilirler. Hepimiz için hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER