SİTE SAĞ REKLAM ALANI

EMNİYET'TEN MART AYI RAPORU

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

08 Nisan 2019 18:49 aliaga 289
EMNİYET'TEN MART AYI RAPORU
Aliağa'da İlçe Emniyet Müdürlüğü Mart ayı bilgilendilendirme raporunu basınla paylaştı. Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü Mart ayı içerisinde Aliağa'da yapılan adli işlemlerle ilgili bilgilendirmede bulundu. Rapora göre ilçe sorumluluk bölgesinde 2019 yılı Mart ayı içinde yapılan adli işlemlerinde uyuşturucu, silah kaçak içki ve kaçak akaryakıt ele geçirildi.
Mart ayı içerisinde Aliağa'da: 
-Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak”tan 4 adet olay meydana gelmiş olup 8 şahsa işlem yapılmıştır.
-İlçemizde meydana gelen adli olaylarda; 1 adet silah, 5 adet bıçak, , 17 adet fişek, 1 şarjör, 9400 litre akaryakıt, 90 litre ev yapımı içki, 166 şişe gümrük kaçağı içki, 29 gr esrar  ele geçirilmiştir.
-Evden Hırsızlık suçundan toplamda 3 olay meydana gelmiş olup 1 olayın failleri tespit edilerek aydınlatılmıştır.
-Resmi ve sivil ekiplerce haklarında arama kararı bulunan 89 şahıs yakalanarak gerekli adli işlemler yapılmıştır.
-İlçemizde 11 adet "Yaralamalı Kaza”, 40 adet "Maddi Hasarlı Kaza” meydana gelmiştir.
-İlçemizde faaliyet gösteren umuma açık istirahat ve eğlence yerlerinden 16 adeti denetlenmiş olup toplamda 34,972 TL idari para cezası uygulanmış, ayrıca 1 işyeri 10 gün faaliyetten men edilmiştir.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER