SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ENGELLİLER DERNEĞİ KÜTÜPHANE KURUYOR

Aliağa Engelliler ve Rehabilitasyon Derneği'nin Kasım ayında açmayı planladığı kütüphaneye bir destek de Gazete Poyraz'dan geldi.

06 Ağustos 2019 13:53 aliaga 465
ENGELLİLER DERNEĞİ KÜTÜPHANE KURUYOR
Aliağa Engelliler ve Rehabilitasyon Derneği'nin dernek bünyesinde kurmayı planladığı Kütüphane için bağışlar toplanıyor. Aliağa belediyesi ve Mesut Tim'in destekleriyle kurulacak kütüphane için Aliağa halkına çağrıda bulunan Dernek yönetimi "Kasım ayı içerisinde 6 bin kitaptan oluşan bir kütüphane kurarak dernek bünyesinde okuma alışkanlığının arttırılmasını ve çocuklarımızın kitaba erişiminin kolaylaşmasını hedefliyoruz. Bu anlamda tüm Türkiye'de Atatürk Çocukları Kütüphaneleri kuran Sayın Mesut Tim'in de desteklerini aldık. Aliağa Belediyemiz bizlere destek olmaya devam ediyor. Aliağalı vatandaşlardan da bu konuda kitap bağışı yaparak katkı sunmalarını bekliyoruz. Bu gün ise Gazete Poyraz ailesinin bizlere getirdiği bağışları teslim aldık. Destek sunan herkese teşekkür ederiz” dedi. 
Gazete Poyraz'ın imtiyaz sahibi Erol Özobut'un derneğe ulaştırdığı kitapları Engelliler Derneği Başkan Yardımcısı İbrahim Erdemir ve Yönetim Kurulu üyesi İbrahim Karakaya teslim aldı. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER