SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ENGELLİLER DERNEĞİNDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE UZANAN EL

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

27 Haziran 2019 17:50 aliaga 421
ENGELLİLER DERNEĞİNDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE UZANAN EL
Aliağa Engelliler ve Rehabilitasyon Derneği'nden Güzelhisar Mahallesi'nde yaşayan hasta ve engellilere yardım eli… 
Aliağa Engelliler ve Rehabilitasyon Derneği yönetimi hasta yatağı, hasta bezleri, mama ve tekerlekli sandalyeden oluşan malzemeleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı. Güzelhisar Mahalle muhtarı ile birlikte Aliağalı bir hayırseverin destekleri ile alınan malzemeler mahallede bulunan ihtiyaç sahibi hasta ve engelli vatandaşlara ulaştırıldı. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER