SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ERŞAN'DAN GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

24 Mayıs 2019 11:57 aliaga 405
ERŞAN'DAN GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ
Aliağa ve Bakırçay havzasının en büyük catering Firması Erşan Gıda Çakmaklı Mahallesinde(köyünde) verdiği iftar yemeği ile ananevi uygulamasına devam etti. Gelen misafirlerin arasında Belediye Başkanı Serkan Acar Ak Parti İlçe Başkanı Kazım Sayın ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Ak Parti Belediye Meclis üyeleri de vardı. Aliağa MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Mehmed Ali Özkurt, Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk ve Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Yiyitalp de katılım sağladı. Çakmaklı köylüsü ve Aliağalı vatandaşlarının da büyük ilgi gösterdiği İftar yemeği tadı, çeşidi ve sunumu ile hafızalarda yer alırken başta Zeki Erşan olmak üzere Erşan ailesinin bütün fertlerini her yıl olduğu gibi bu yılda misafirleri ile tek tek ilgilenerek beğeni topladılar. İftar sonrası dağılan misafirler kendilerini tek tek yolcu eden Zeki Erşan nezdinde aileye Allah kabul etsin duaları ile teşekkür ettiler.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER