SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FATMA BAYAR YENİDEN ADAY ADAYI

Ak Parti Aliağa Belediyesi Meclis üyesi Fatma Bayar, tekrar Belediye Meclis Üyelisi olmak için aday adaylığı başvurusu yaptı.

29 Kasım 2018 16:44 aliaga 571
FATMA BAYAR YENİDEN ADAY ADAYI
Halen Aliağa Belediyesi Meclis Üyeliği görevini sürdüren Ak Partili Fatma Bayar 2019 Mart ayında gerçekleşecek yerel seçimleri için yeniden Meclis Üyeliğine aday adaylığı başvurusu yaptı.
Ak Parti İlçe Binası'nda Belediye Meclis üyeliği için aday adaylığı başvuru dosyasını İlçe Başkanı Kazım Sayın'a teslim eden Fatma Bayar "2009 yılında aktif olarak siyasete, Aliağa'da Ak Parti'nin başarısına inandığım için ekibimle beraber girdim. Altı yıl kadın kolları başkanlığı görevini sürdürdüm. 2014 yılında Meclis Üyeliği aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdim ve seçildim. Bugün için tek kadın meclis üyesi olarak mecliste yer aldım. Ak Partili olmak çok büyük bir ayrıcalık. İnandığın yolda yürüyorsan, bu tarif edilemez bir mutluluk. Ben de bu mutluluğun içeriside devam etmek istedim. Eğer uygun görürlerse bu göreve devam etmek istiyorum” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER