SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FİNANSÇI OLMAYANLAR İÇİN FİNANS EĞİTİMİ

Aliağa Ticaret Odası' nda 2019 yılı için planlanan eğitimi takvimi kapsamında, üyelere yönelik ‘'Finansçı Olmayanlar İçin Finans Yönetimi” eğitimi düzenlendi

05 Temmuz 2019 12:16 aliaga 121
FİNANSÇI OLMAYANLAR İÇİN FİNANS EĞİTİMİ
ALTO ve Global Kariyer iş birliği ile düzenlenen eğitim, Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Türker Susmuş tarafından verildi.

Katılımcılara temel finansal bilgileri kazandırarak, sorumlu oldukları kuruluşları yönetirken karşılarına çıkan finansal kavramları anlamalarına katkıda bulunmak, kârlılık, şirket performansı, nakit yönetimi, bütçeleme, yatırım kararları gibi konularda daha etkin rol oynamalarını sağlamak amacı ile düzenlenen eğitime Oda üyesi firmaların çalışanları katılım gösterdi.

Eğitimde, katılımcılara finansal tabloların okunması, analiz edilmesi ve yorumlanmasının yanı sıra; finans yöneticisinin işletmedeki rolü, bilanço, mizanı anlama, işletme sermayesi ve temel finansman kaynakları konularında detaylı bilgiler aktarıldı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER