SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FLORMAR DİRENİŞİNE DESTEK VERDİLER

Petrol-İş Sendikası Aliağa Şubesi direnişte olan Flormar işçilerine destek ziyaretinde bulundu.

28 Kasım 2018 12:31 aliaga 243
FLORMAR DİRENİŞİNE DESTEK VERDİLER
Petrol-İş Sendikası Aliağa Şubesi direnişte olan Flormar İşçilerini ziyaret etti. Sendikaya üye oldukları için işten çıkarılan ve fabrika önünde direnişte olan Flormar işçilerini Petrol-İş Sendikası Aliağa Şube yöneticileri ziyaret etti. 
Fabrika önündeki direniş çadırında Flormar işçileri ile bir araya gelen Aliağa Şube yöneticileri direnen işçilere desteklerini sundu. Ziyaretlerinin ardından açıklama yapan Petrol-İş "Gebze Şubemizin örgütlenme mücadelesini sürdürdüğü Flormar işyerinde direnen emekçi kardeşlerimizi Şube yöneticilerimiz,yönetim kurulumuz ve Ravago işyeri temsilcilerimiz ile yalnız bırakmadık. Direnişin işçilere öğrettiği deneyimleri paylaştık. Onlar kazanana kadar birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz.” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER