SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

GEDİZ ELEKTRİKTEN KESİNTİ DUYURUSU

GDZ Elektrik, Aliağa'nın bazı bölgelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

27 Haziran 2018 14:01 aliaga 412
GEDİZ ELEKTRİKTEN KESİNTİ DUYURUSU
GDZ Elektrik resmi internet sayfasından yapılan duyuruya göre 28 Haziran 2018 Perşembe günü 09.00-18.00 saatleri arasında; Yılmaz Mad-Çoraklar Mahallesinin tamamına, Çoraklar İçme Suyu-Karakuyu Mahallesi-Eski Karaköy-Petkim Baraj-Uzunhasanlar-Karakuzu-Çıtak Tr1-Tr2-Gerçek İnşaat-Abkar -Hacı Ömerli Karakuyular Mahallesi-Türk Telekom-İzsu -Eski Kalabak Mahallesi, Yukarı Hacıömerli Mahallesi ve civarına şebeke bakımı nedeniyle elektrik verilemeyecek. 

GDZ ELEKTRİKTEN ÖNEMLİ HATIRLATMA
İzmir İl Müdürlüğü yaptığı açıklamada, kesinti öncesinde; Elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması ve jeneratörlerin şebeke ayırıcılarının açılması gerektiği bildirildi. Altyapı çalışmaları nedeniyle bildirimli elektrik kesintileri için; GDZ Elektrik çağrı merkezini (186) arayabilirsiniz.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER