SİTE SAĞ REKLAM ALANI

GEDİZ KESİNTİ UYARISI YAPTI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

06 Mayıs 2019 17:09 aliaga 259
GEDİZ KESİNTİ UYARISI YAPTI
GDZ Elektrik, şebeke bakım çalışmaları nedeniyle Aliağa'da planlı elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

 

GDZ Elektrik resmi internet sayfasından yapılan duyuruya göre 7 Mayıs 2019 Salı günü Aliağa'nın bazı cadde ve sokaklarında elektrik kesintisi yaşanacak. 09:00 - 15:00 saatleri arasında Hacıömerli Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Namık Kemal Caddesi, Huzur, Cami sokaklar ve civarına şebeke bakım çalışmaları nedeniyle elektrik verilemeyecek.

 

GDZ ELEKTRİKTEN ÖNEMLİ HATIRLATMA

GDZ İzmir İl Müdürlüğü yaptığı açıklamada, kesinti öncesinde; Elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması ve jeneratörlerin şebeke ayırıcılarının açılması gerektiği bildirildi.

 

Altyapı çalışmaları nedeniyle bildirimli elektrik kesintileri için; GDZ Elektrik çağrı merkezini (186) arayabilirsiniz.

 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER