SİTE SAĞ REKLAM ALANI

GELENEKSEL ÖĞRETMENLER GÜNÜ KONSERİ

Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Geleneksel Öğretmenler Günü konseri düzenleyecek

14 Kasım 2018 17:04 aliaga 261
GELENEKSEL ÖĞRETMENLER GÜNÜ KONSERİ
24 Kasım Öğretmenler Günü'nde her yıl olduğu gibi bu yıl da bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek. Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 22 Kasım Perşembe günü Tüpraş Halk Eğitim Merkezinde düzenlenecek "Geleneksel Öğretmenler Günü Konseri”ne Aliağalıları davet etti. 
Saat: 20.00'da başlayacak konserde Aliağa'da görev yapan öğretmenler kendi günlerinde sahne alacaklar. Konser öncesi fuaye alanında gerçekleştirilecek resepsiyona da çağrıda bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü "Kıymetli Müzik Öğretmenlerimizin katkıları ile gerçekleştirilecek konserimizde paydaşlarımızı ve Aliağalı hemşehrilerimizi görmekten onur duyarız” diyerek çağrıda bulundu.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER