SİTE SAĞ REKLAM ALANI

GEMİ SÖKÜM'DE GENEL KURUL

Gemi Söküm Yan Sanayicileri Derneği Genel Kurul Toplantısını 19 Ocak'da Saat: 14.00'da dernek binasında gerçekleştirecek.

04 Ocak 2019 11:35 aliaga 374
GEMİ SÖKÜM'DE GENEL KURUL
Gemi Söküm Yan Sanayicileri Derneği  19 Ocak'da Genel Kurul Toplantısını gerçekleştireceğini duyurdu. Dernek Binasında saat: 14.00'da düzenlenen toplantının gündemi şöyle; Açılış Yoklaması, Divan Seçiminin Oluşması, Saygı Duruşu, Faaliyet Raporunun Okunması, Yönetim ve Denetim Raporlarının İbrası, Tahmini Bütçe, Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu Asil, Yedek Üyelerin Seçimi, Dilek ve Temenniler.
19 Ocak Cumartesi günü saat: 14.00'de toplanacak Genel Kurul'da çoğunluk sağlanamadığı takdirde toplantı Gemi Söküm Yan Sanayicileri Dernek binasında 26 Ocak saat:14.00'de gerçekleştirilecek.
(DÜZELTME: GEMİ SÖKÜM YAN SANAYİCİLERİ DERNEĞİ GENEL KURUL İLANI GAZETEMİZDE SEHVEN 19 OCAK 2019 YERİNE 13 OCAK 2019 OLARAK YER ALMIŞTIR. DÜZELTİR, OKURLARIMIZDAN ÖZÜR DİLERİZ.)

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER