SİTE SAĞ REKLAM ALANI

GÖNÜL SOFRASI ALİAĞA'DA KURULDU

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığının organize ettiği ev ziyaretleri programı ve "Gönül Sofrası" etkinliği Aliağa'dan başladı

08 Mayıs 2019 13:52 aliaga 545
GÖNÜL SOFRASI ALİAĞA'DA KURULDU
AK Parti İzmir İl Kadın Kollarınca 10 bin aileden 50 bin kişiye ulaşma hedefiyle planlanan ev ziyaretleri Aliağa'dan başladı, "Gönül Sofrası"nın ilki de bu ilçede kuruldu. 

AK Parti'nin Kadın Kolları Teşkilatlarını ramazan ayında vatandaşlarla buluşturacak olan ziyaretlere İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ'ın katılımıyla Aliağa ilçesinden başlandı.

AK Parti Aliağa İlçe Kadın Kolları Başkanı Şule Akman Yıldırım'ın eşlik ettiği Büyükdağ, Yeni Mahalle, Siteler ve Kazım Dirik Mahallelerinde ev ziyaretleri yaptı. Büyükdağ, beraberindeki teşkilat üyeleri ile birlikte Kültür Mahallesi'nde Huriye Gümüş'ün evinde kurulan "Gönül Sofrası"na konuk olarak iftar yaptı.

Büyükdağ ve Yıldırım daha sonra teşkilat mensubu kadınlarla Engelsiz Kafe'de bir araya gelerek ramazan ayı çalışmaları hakkında istişare ve değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti İzmir Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ, burada yaptığı konuşmada, ramazan ayında il genelinde 10 bin 492 aileyi ziyaret etme hedefini ortaya koyduklarını hatırlattı.

Ramazan ayını vatandaşlarla bir arada geçirmek istediklerini ifade eden Büyükdağ, "Onların taleplerini ve sıkıntılarını dinlemek amacıyla İzmir'in tüm ilçelerinde ev ziyaretleri yapacağız, Gönül Sofraları kuracağız. İftar öncesi ve sonrası da ziyaretlerimiz olacak. Arkadaşlarımız her ilçede iftar ve sahur programları düzenleyecek. Bu ziyaretlerimizin ilkine Aliağa'dan başladık. İlk Gönül Soframızı da yine Aliağa'da kurduk. Bizlere gösterilen ilgi milletimizin AK Partiye duyduğu güven ve desteğin en güzel göstergesidir. Bizler de her zaman aziz milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızla yüz yüze görüşeceğiz, dertleşeceğiz. ramazan ayının özüne de uygun olarak dostluk ve kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendireceğiz." şeklinde konuştu.

İlçe Kadın Kolları Başkanı Şule Akman Yıldırım da ziyaretlerin Aliağa ilçesinden başlamasından memnuniyet duyduklarını dile getirerek gönüllere dokunmaya devam ettiklerini vurguladı. 

Yıldırım, "Vatandaşımızın her an yanındayız. Ramazan ayı süresince devam edecek yoğun tempomuzu, yılın geneline yayıyoruz. Çünkü biz seçimden seçime vatandaşımızın kapısını çalan bir parti olmadık. Seçimler için değil, milletimizin geleceği, ülkemizin güçlü yarınları için çalışıyoruz." dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER