SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

GRİPİN ALİAĞA'DA SAHNE ALACAK

ASEV YIL SONU ETKİNLİKLERİ “GRİPİN” İLE FİNAL YAPACAK

20 Haziran 2018 16:41 aliaga 364
GRİPİN ALİAĞA'DA SAHNE ALACAK
Türkçe pop rock müziğinin en sevilen müzik gruplarından olan “Gripin” Aliağa Belediyesi'nin yıl sonu kültür sanat etkinlikleri kapsamında sahne alacak. Etkinliklerin final gecesinde hayranları ile buluşacak olan “Gripin” en sevilen parçalarını Aliağalılar için söyleyecek.

Aliağa Belediyesi Sanat Evi'nin (ASEV) yıl sonu kültür sanat etkinlikleri Gripin konseri ile final yapacak. 22 Haziran Cuma günü Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı'nda gerçekleştirilecek olan konser saat 21.00'de başlayacak. 

Böyle Kahpedir Dünya, Aşk Nerden Nereye, Durma Yağmur Durma, Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar, Gidenin Dostu Olmaz, Beni Boş Yere Yorma, Vazgeçtim Ben Bugün gibi hit olmuş şarkılarının yanı sıra Nasılım Biliyor musun? isimli yeni albümlerinden de şarkılar seslendirecek olan grup, muhteşem performansları ile Aliağalılara unutulmaz bir gece yaşatacak.

GRİPİN
Birol Namoğlu, Murat Başdoğan, Arda İnceoğlu ve İlker Baliç'ten oluşan gripin; "Hikâyeler Anlatıldı" isimli ilk albümlerini 2004 yılında yayımladılar. Albümün 2. baskısı 2005 yılında müzikseverlerle buluşurken, 2007 yılında grubun ismini taşıyan "gripin" albümü yayımlandı. 11 şarkının yer aldığı "M.S. 05.03.2010" albümü 2010 yılında dinleyicilerin beğenisine sunuldu. Her açıdan kendi milatları olarak tanımladıkları "M.S. 05.03.2010" albümünün ardından, 2012 yılında "Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar" yayımlandı. Grup, yeni albümleri öncesi "Beni Boş Yere Yorma" adlı single 2016 yılında müzikseverlerle buluşturdu. Gripin, 2017 yılının son günlerinde "Nasılım Biliyor musun?" isimli albümü yayımladı.

 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER