SİTE SAĞ REKLAM ALANI

GURURUMUZ ATAKAN DÜNYA 18'İNCİSİ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

03 Mayıs 2019 13:14 aliaga 280
GURURUMUZ ATAKAN DÜNYA 18'İNCİSİ
Atatürk  Ortaokulu öğrencisi Atakan Mert Biçer  Türkiye Satranç Federasyonu ev sahipliğinde 33 ülkeden 392 sporcunun katılımıyla düzenlenen 2019 Dünya Okullar Satranç Şampiyonası'nda Dünya 18.si oldu.
Okullarının öğrencisi olan Atakan Mert Biçer'in başarısından gururlandıklarını dile getiren Aliağa Atatürk Ortaokul Müdürü Habib Bilgiç  "Okulumuz öğrencisi Atakan Mert Biçer, Türkiye Satranç Federasyonu ev sahipliğinde 33 ülkeden 392 sporcunun katılımıyla düzenlenen 2019 Dünya Okullar Satranç Şampiyonası'nda Dünya 18.si oldu. Atakan ayrıca GM (Büyük Usta) unvanını alma yolunda kayda değer miktarda elo puanı da elde etmiş oldu. Atakan'ı, onu yetiştiren öğretmenlerini ve ailesini tebrik ederiz.” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER