SİTE SAĞ REKLAM ALANI

GÜVEN DEMİRAĞ MECLİS ÜYELİĞİNE BAŞVURDU

Güven Demirağ Ak Parti İlçe Başkanı Kazım Sayın'a Aliağa Belediyesi Meclis Üyeliği için aday adaylık dosyasını teslim etti.

29 Kasım 2018 15:41 aliaga 383
GÜVEN DEMİRAĞ MECLİS ÜYELİĞİNE BAŞVURDU
Ak Parti İzmir İl Gençlik Kolları Yön.Kur.Üyesi. Kuzey Bölge Başkanı Güven Demirağ Aliağa Belediye Meclis Üyeliğine aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. İlçe Binası'nda Ak Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın'a dosyasını teslim eden Güven Demirağ "1988 Aliağa doğumluyum. Yenişakran'da ailemle beraber unlu mamülleri ve fırın işletmeciliği yapıyoruz. 2009 yılından beri aktif olarak Ak Parti Gençlik Kollarında siyasetin içerisinde yer alıyorum. 2011 ve 2013 yıllarında Yenişakran Mahalle Gençlik Kolları Başkanlığı ondan sonraki süreçte Aliağa Gençlik Kolları'nda görev aldım. 2015 yılından beri de Teşkilat Komisyonu'nda Kuzey Bölge Başkanlığı yapmaktayım. Bizler doğup büyüdüğümüz, emek verdiğimiz mahalle mahalle bildiğimiz ilçemizde bugün itibariyle Meclis üyeliği için başvurumuzu gerçekleştirdik. Rabbim nasip ederse Belediye Başkan adayımız kim olursa olsun onun arkasında mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi. 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER