SİTE SAĞ REKLAM ALANI

HEDEFİM ALİAĞA HALKINA HİZMET ETMEKTİR

Ak Parti Aliağa Belediye Meclis Üyesi Kazım Ulaş, Aliağa Belediye Başkan Aday Adaylığı için dosyasını teslim ederek başvurusunu yaptı.

12 Kasım 2018 16:25 aliaga 422
HEDEFİM ALİAĞA HALKINA HİZMET ETMEKTİR
Ak Parti Aliağa Belediye Meclis Üyesi Kazım Ulaş da ilçe binasına gelerek Aliağa Belediye Başkan Aday adaylığı için dosyasını teslim eden isimler arasında yerini aldı. Kadın Kolları, Belediye Meclis Üyeleri ve  çok sayıda partilinin katılımı ile Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıklayan Kazım Ulaş Ak Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın'a dosyasını teslim etti. 
Dosya teslimi esnasında bir konuşma gerçekleştiren Kazım Ulaş "2019 yerel seçimlerin startı verildi. Aday adaylık başvuru süreci Genel Merkezimiz tarafından 16 Kasım 2018 tarihine kadar da uzatıldı. Öncelikle yaşadığı şehirle alakalı sorumluluk hissedip, "İlçeme ne yapabilirim” diyerek yola çıkan bütün aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. İnşallah 2019 Yerel Seçimleri barış kardeşlik ve huzur içerisinde geçer. İsmini adalet ve kalkınmadan alan, insanı yaşat ki devleti yaşatsın ilkesini kendisine şiar edinen Ak Partimizin 2001 yılında kurulması ile birlikte biz de 16 arkadaşımızla yola çıktık. 2014 yerel seçimlerinde de aday adayıyıdık. Allah hakkımızda hayırlısını versin. Ben Partim'de bütün görevleri yaptım. Bundan sonraki hedefim eğer Partim de beni aday gösterirse ve Aliağa halkı teveccüh ederse Aliağa'da Belediye Başkanı olarak hizmet vermektir.” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER