SİTE SAĞ REKLAM ALANI

HELVACI ORTAOKULU'NDAN TSGI MÜHENDİSLİK'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

HELVACI ORTAOKULU'NDAN TSGI MÜHENDİSLİK'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

30 Mayıs 2018 00:20 aliaga 472
HELVACI ORTAOKULU'NDAN TSGI MÜHENDİSLİK'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
2017-2018 eğitim öğretim yılı içerisinde eğitim kalitesini arttırma amaçlı birçok sosyal projeye imza atan Ege Rafineri projesi ana müteahhit firması TSGI Mühendislik İnşaat firması, Aliağa Helvacı Ortaokulu'na yıl boyunca çeşitli desteklerde bulundu.

Okul Yönetimi ve öğrenciler adına okula verilen bu desteklere teşekkür etmek amacıyla TSGI Mühendislik Yönetimi'ni Okul Müdürü Hasan Gönç ve Okul Aile Birliği Başkanı Yılmaz Bozaslan ziyaret etti. Müdür Gönç, TSGI Mühendislik Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Departmanı aracılığıyla ulaştıkları firma yönetimine okullarına vermiş oldukları birçok destekten ötürü teşekkürlerini iletti.

Müdür Gönç okula TSGI Mühendislik tarafından Bilişim Teknolojileri ve İngilizce dersleri kapsamında kullanılmak üzere bağışlanan 10 adet bilgisayar setini hatırlatarak, Dyned İngilizce Dil Eğitimi sınavında Helvacı Ortaokulu‘nun İlçe Birinciliği haberini paylaştı. Gönç, bu başarıda bağışlanan bilgisayarlarla interaktif öğrenmenin katkısını vurguladı.

Eğitime verilen bu desteklerle öğrencilerin derslere olan ilgilerinin arttığını ve artık okula gelirken daha farklı bir heyecan duyduklarını ifade eden Gönç, TSGI Mühendislik Yönetimi'ne tüm katkılarından dolayı memnuniyetini ve bu projelerin devamlılığını dilediğini belirtti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER