SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

HER CUMA ESNAFIN VE HALKIN YÜZÜ GÜLECEK

“Her cuma, esnafın ve halkın yüzü gülecek"

31 Mayıs 2018 10:26 aliaga 298
HER CUMA ESNAFIN VE HALKIN YÜZÜ GÜLECEK
Aliağa İlçesinde trafiğe kapalı olan İzmir Caddesinde  esnaf her cuma ürünlerini dükkanlarının önünde sergileyecek .

İzmir Caddesini  canlandırmak amacıyla cadde üzerinde bulunan esnaflar, bu hafta cuma  günü dükkanlarının önünde  ürünlerini stand açarak dışarda sergileyecek.

Bir anlamda Aliağa'nın sosyete pazarı olarak hizmet verecek olan caddede  bulunan esnaflara , Aliağa  Zabıta Müdürü Kürşat Bahadır Turan  ile Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar   Odası Başkanı Serdar Berk   tarafından konu hakkında bilgi verdiler.

Oda Başkanı Serdar Berk yaptığı kısa açıklamada şunları söyledi,”İzmir Caddesini canlandırmak amacıyla  esnaflarımızı  cuma günleri dükkanlarında bulunan ürünlerini dışarıya stand kurarak  sergileyebilecekler. Tabii bu ürünlerini dışarıya sergilerken yayaların geçişleri engel olmayacak şekilde olacak. Bir anlamda bu cadde Aliağa İlçesinin  sosyete pazarı olacak .Bize bu konuda yardımcı olan Belediye Başkanımıza Serkan Acar'a teşekkür ederiz“ dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER