SİTE SAĞ REKLAM ALANI

HOLLYWOOD YILDIZLARI ALİAĞA'DA

Dünyaca ünlü sinema yönetmeni Quentin Tarantino'nun daha vizyona girmeden ses getiren filmi ‘Bir Zamanlar Hollywood'da' Aliağa Gençlik Merkezi'nde...

29 Ağustos 2019 15:35 aliaga 1469
HOLLYWOOD YILDIZLARI ALİAĞA'DA
Dünyaca ünlü sinema yönetmeni Quentin Tarantino'nun daha vizyona girmeden ses getiren filmi 'Bir Zamanlar Hollywood'da' Aliağa Gençlik Merkezi'nde sinemaseverlerle buluşmaya devam ediyor.
Türkiye'de vizyona girdiği günden itibaren 100 bini aşkın seyirci kitlesine ulaşan film, bu performansıyla Tarantino'nun şu ana kadarki yapımları arasında Türkiye'de en iyi açılışa imza atan filmi olmayı da başardı. Film birçok sinema eleştirmeni tarafından son yılların en iyi yapımları arasında gösteriliyor. Filmde rol alan Leonardo DiCaprio, Brad Pitt ve Margot Robbie gibi dünyaca ünlü Hollywood yıldızları performanslarıyla sinemaseverleri kendilerine hayran bırakıyor.
Tüm Türkiye ile beraber aynı anda Aliağa Gençlik Merkezi'nde de gösterime sunulan film, vizyonda kalmaya devam edecek. Aliağalı sinema tutkunları filmi bir hafta süresince 12.00-15.00-18.00 ve 21.00 seanslarında Aliağa Gençlik Merkezi'ndeki sinema salonlarında izleyebilecek.
Bir Zamanlar Hollywood'da'nın dışında 'Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw', 'Angry Birds Filmi 2' ve 'Online Vahşet' isimli filmler de bir hafta süresince Aliağa Gençlik Merkezi'nde vizyonda olacak.

Bir Zamanlar Hollywood'da
Tür: Dram, Komedi
Seanslar: 12.00-15.00-18.00-21.00
Konu: Bir Zamanlar… Hollywood'da, hit bir dizide oynamış bir erkek TV aktörünün film sektörüne girmeye çalışması anlatılıyor. Rick Dalton, bir televizyon filmi aktörüdür. Dalton'ın başarılı bir western dizisi bulunmaktadır. Ancak Rick, kendini televizyondan uzaklaştırıp film sektörüne adım atmak istemektedir. Onun dublörü olan Cliff Booth ise bu konuda ona katılmaktadır. Ancak ikilinin yaşlarının ilerlemesiyle birlikte Hollywood'taki şansları da azalmaktadır. Hollywood'un yeni gözdelerinden olan Sharon Tate ise Rick'in komşusudur. Ancak Hollywood'un ışıltılarla dolu ve pervasız akışı, Tate'in ve dört arkadaşının Charles Manson tarikatı tarafından katledilmesiyle kesilecektir…

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw
Tür: Aksiyon
Seanslar: 11.00-13.30-18.30-21.00
Konu: Hobbs ve Shaw, insanlığı tehlikeye sokan bir güce karşı birlikte hareket etmek zorunda kalan Hobbs ve Shaw'un hikâyesini konu ediyor. Amerika'nın Diplomatik Güvenlik Hizmetlerinin sadık bir ajanı olan Luke Hobbs ile eski bir İngiliz askeri elit ajanı olan Deckard Shaw, yıllar boyu birbirlerini yenmeye çalışsalar da bu kez birlikte hareket etmek zorundadır.

Online Vahşet
Tür: Korku
Seanslar: 10.30-14.00-15.30-17.00-21.00
Konu: Online Vahşet, bir uygulama ile milyonlarca insanın önünde işkenceye maruz kalan bir grup gencin hikayesini konu ediyor. Berlin'e yerleşecek olan Alex, gitmeden önce arkadaşları ile bir veda gecesi planlar. Alex'e veda etmek için bir araya toplanan gençler için gece gayet güzel başlar. Ancak bir süre sonra beklenmedik olaylar yaşanır. Framed adındaki bir uygulama ile internet bağlantısı olan herhangi bir mobil cihaz üzerinden canlı yayın yapılabilmektedir. Uygulamada her şey sansürsüz bir şekilde yayınlanmaktadır ve kullanıcılar daha fazla izleyici kitlesine sahip olmak için her şeyi yapmaya hazırdır; şiddet, tecavüz ve daha fazlası. Alex ve arkadaşları da eğlenceli başlayan gecenin sonunda kendilerini Framed'de yayınlanan bir vahşetin içinde bulur. Türlü işkencelere maruz kalan gençlerin görüntüleri, büyük bir etki yaratır. Dakikalar içinde onlarca kullanıcı, gençlere uygulanan vahşeti izlemektedir. Gençler, milyonlarca izleyicinin önünde, kendilerini bu ölüm oyunundan kurtarmayı başarabilecek midir?

Angry Birds Filmi 2
Tür: Animasyon, Komedi
Seanslar: 10.00-12.00-16.00-18.30
Konu: Sevilen bilgisayar oyunundan beyazperdeye uyarlanan Angry Birds filminin devam halkası olan yapımda, uçamayan kuşlar ve yeşil domuzların yaşadığı maceralar konu ediliyor. Kuş ve Domuz adaları büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır. Yaşadıkları yeri korumak için harekete geçen Red, Chuck, Bomba ve Yüce Kartal bir süper takım oluşturmaya karar verir. Chuck'ın kız kardeşi Silver'ı da takıma alan ekip, istikrarsız bir ateşkes başlatmak ve yurtlarını kurtarmak için domuz Leonard, asistanı Courtney ve teknik uzman domuz Garry ile de iş birliği yapar. Güçlerini birleştiren ekip, tehlike altında bulunan yurtlarını kurtarabilecekler midir?
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER