SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görev değişikliği gerçekleşti. İlçe Milli Eğitim Yeni Müdürü Erdal Bayhan oldu.

05 Aralık 2018 12:33 aliaga 4346
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ
Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Zehra Tuba Kabakçıoğlu, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Şube Müdürü olarak atandı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Zehra Tuba Kabakçıoğlu'nun yerine göreve ise Konak İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görev yapan Erdal Bayhan getirildi. 
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü makam odasında gerçekleştirilen törenle makamını Erdal Bayhan'a devreden Zehra Tuba Kabakçıoğlu, Aliağa İlçe Milli Eğitim'de görev süresi boyunca çalıştığı şube müdürlerine, memurlara ve basın mensuplarına teşekkürlerini sundu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinin 'Bayrak Yarışı' olduğunu dile getiren Zehra Tuba Kabakçıoğlu "Biz de görevimizi kıymetli bir müdürümüzden devralmıştık. Şimdi yine çok kıymetli bir arkadaşımıza devrediyoruz. Erdal Bey'i uzun zamandır tanırım, bugün itibariyle ilçemizde İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayacak. Bulunduğum yeri böyle kıymetli bir arkadaşıma bırakıyor olmaktan son derece mutluyum. Ben de bundan sonraki görevime İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Şube Müdürü olarak devam edeceğim. Burada birlikte çalıştığım benimle birlikte her anlamda birlikte hareket eden Şube Müdürlerime, şeflerime ve memurlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni müdürümüze de hayırlı olsun.” dedi. 
Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeni atanan Erdal Bayhan ise "Bugün İzmir'in 30 ilçesi içerisindeki güzide bir ilçeye İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanmaktan dolayı gurur duyuyorum. Aliağa'yı daha önceki yıllarında biliyorum. Eğitim olarak iyi bir noktada. Okullarımız eğitim-öğretim konusunda üst düzeyde ve iyi bir kadrosu var. İlçemizi bu bayrak yarışında mevcut durumdan en iyi noktalara taşıyacağız. Eğitim bir ekip işi. İlçe Milli Eğitim Müdürü orkestra şefidir. Devlet makamları bizden sonrada başkalarına tebliğ edilecek. Zehra Hanımı'n İl Milli Eğitim'e atanması ile artık İl'de de bir kapımız oldu. Hayırlısı olsun.” şeklinde konuştu.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER