SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İMEAK DTO OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Olağan Meclis Toplantısını gerçekleştirdi.

06 Ağustos 2019 17:01 aliaga 382
İMEAK DTO OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Ayı Olağan Meclis Toplantısını ALTO Konferans Salonu'nda gerçekleştirdi. 
Şube Başkanı Adem Şimşek ve Şube Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen meclis toplantısında Haziran ayı toplantı tutanakları onaylandı. Temmuz ayı faaliyetleri sunumu yapıldı. 
Toplantının üçüncü gündeminde Deniz Turizmi Uzmanı Nur Kan Deniz Turizmi Stratejilerinin İzmir için analizini yaptı. Nur Kan Deniz Turizmi kavramı üzerine açıklamalarda bulunurken, bu turizmin geliştirilmesi için ülkelerin istatistiklerini Aliağa turizmi için belirlenmesi gereken stratejileri Deniz Ticaret Odası üyelerine aktardı. 
İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek ise odanın Temmuz ayı faaliyetlerini değerlendirdiği konuşmasında ihracat ithalat rakamları ve faaliyetler üzerine bilgilendirmelerde bulundu. Şimşek ayrıca yaklaşan Kurban Bayramı vesilesiyle tüm İslam aleminin bayramını kutladı. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER