SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İMZALAR ATILDI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

31 Ekim 2018 13:33 aliaga 470
İMZALAR ATILDI
Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde hazırlanan, 2017 yılı sosyal uyumun geliştirilmesine yönelik küçük ölçekli altyapı mali destek programı çağrısı çerçevesinde özel eğitim öğrencilerine yönelik "Mutfakta Üretiyoruz, Paylaşıyoruz, Mutluyuz” adlı proje İzmir Kalkınma Ajansı-İZKA tarafından mali destek verilmek üzere kabul edilen proje için İZKA( İzmir Kalkınma Ajansı)' da imza töreni yapıldı. Projeyi Aliağa adına İlçe Milli Eğitim Müdürü Zehra Tuba Kabakçıoğlu imzaladı.
Proje çerçevesinde Aliağa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde özel eğitim öğrencilerinin eğitim görebileceği tam donanımlı modern bir mutfak atölyesi yapılacak.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER