SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İMZALAR BAKANLIĞA GÖNDERİLDİ

Aliağa Emek ve Demokrasi Platformu üyeleri topladıkları imzaları Ankara'ya gönderdi.

08 Ekim 2018 14:49 aliaga 346
İMZALAR BAKANLIĞA GÖNDERİLDİ
Aliağa Emek ve Demokrasi Platformu bileşenleri 3. Havalimanı işçilerinin serbest bırakılmaları için topladıkları imzaları Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na gönderdi.

"3.havalimanı inşaatında çalışan işçilerin iş kanununda ve uluslar arası sözleşmelerde mevcut müeyyideler uyarınca, çalışma koşullarının düzeltilemesi işçilerin taleplerinin karşılanması ve tutuklanan işçilerin serbest bırakılmasını talep ediyoruz” yazılı dilekçe ile PTT Aliağa Şubesi önünde bir araya gelen Platform bileşenleri imzaları Bakanlığa iletilmek üzere kargoladı.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER