SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İSGARD OKUL EĞİTİMLERİNE BAŞLADI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

03 Mayıs 2019 13:19 aliaga 239
İSGARD OKUL EĞİTİMLERİNE BAŞLADI
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Araştırma Derneği (İSGARD) okul eğitimlerine başladı. Aliağa Milli Eğitim Müdürlüğü ile İSGARD arasında imzalanan protokolün ardından ilk eğitimini 80. Yıl Çamlık İlkokulu öğrencilerine verdi.
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Araştırma Derneği (İSGARD) geçtiğimiz günlerde Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile imzaladığı protokol sonucunda okul eğitimlerine başladı. Bu doğrultuda ilk olarak 80. Yıl Çamlık İlkokulu'nda 5. ve 6. Sınıf öğrencilerine İSGARD Yönetim Kurulu Başkanı Mutlu Baykal tarafından ilk eğitim verildi. Eğitime Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan katılım gösterdi. Eğitim öncesinde İSGARD üyeleri tarafından öğrencilere baret ve yelek giydirildi. Daha sonra İSGARD Yönetim Kurulu Başkanı ve İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Mutlu Baykal tarafından öğrencilere iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi. İki ders saati verilen eğitimde öğrencilere iş sağlığı ve güvenliğinin yaşamdaki yeri, iş güvenliği kültürünün oluşması ve bu konuda farkındalığın artırılması için verimli bir sunum gerçekleştirdi. Sunum sonunda öğrencilerin soruları yanıtlandı ve öğrencilere kek, meyve suyu ikramında bulunuldu.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER