SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İYİ DERSLER KOLEJİNDEN BÜYÜK BAŞARI

Aliağa iyi dersler kolejinden büyük başarı.

03 Mayıs 2019 13:02 aliaga 252
İYİ DERSLER KOLEJİNDEN BÜYÜK BAŞARI
Aliağa iyi dersler kolejinden büyük başarı. Aliağa DTO'dan sonra İmeak DTO İzmir'de de Kompozisyon yarışması  1.si 8/A sınıfından Hasan Fatih Erdoğdu oldu.Fatih okuluna ve öğretmenlerine desteklerinden dolayı teşekkür ederek bu başarıyı İyi dersler Kolejine hediye etti.Hasan Fatih ödülünü İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temel Eğitim Hizmetleri Şube Müdürü Ali İnce ve eski Kültür ve Turizm Bakanından aldı.


İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl 15. kez düzenlenen İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Resim ve Kompozisyon Yarışması'nda dereceye giren ve sergileme ödülüne hak kazanan çocuklar, Meclis Salonu'nda düzenlenen törenle ödüllerini ve sertifikalarını aldılar.

İlkokul öğrencilerine yönelik "Denizde Yolculuk" konulu resim yarışmasına 500'e yakın öğrenci katılırken, Buca Sınav Koleji'nden Deniz Köseoğlu birinci, Dokuz Eylül İlkokulu'ndan Elif Su Tülek ikinci, Kars Halil Atila İlkokulu'ndan Dilşad Yıldırım ise üçüncü oldu. 

Ortaokul öğrencilerine yönelik  kompozisyon yarışmasında İyi Dersler Kolejinden Hasan Fatih Erdoğdu birinci, Necati Bey Ortaokulu'ndan Pelin Yemenici ikinci, Vali Kazım Paşa Ortaokulu'ndan Aylin Ece Burgu üçüncü oldu. Turuncu Ortaokulu'ndan Hatice Naz mansiyon, yine Turuncu Ortaokulu'ndan Özgür Çınar Topel jüri özel ödülüne değer görüldü."15 YILDIR ÇOCUKLARLA DENİZİ BULUŞTURUYORUZ"

Ödül törenine Kültür ve Turizm Eski Bakanı, İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Prof.Dr. Suat Çağlayan, İzmir Liman Başkan Ahmet Apak, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temel Eğitim Hizmetleri Şube Müdürü Ali İnce, TCDD İzmir Liman İşletme Müdür Yardımcısı Metin Özyılmaz, Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Meclis Başkanı Kenan Yalavaç, Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER