İYİ PARTİ ALİAĞA ENGELLİLERİ ZİYARET ETTİ

Bizlerin yapabileceği bir yardım veya elinizde ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarımızın listesi varsa yardımcı olmak isteriz dedi.

12 Mayıs 2020 18:07 aliaga 291
İYİ PARTİ ALİAĞA ENGELLİLERİ ZİYARET ETTİ
Aliağa İyi Parti İlçe Başkanı Yavuz Adar, İlçe Sosyal İşler Başkan Yardımcısı Zeynep Sarı ve İyi Parti Aliağa Meclis Üyesi Sedat Sarı ile 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası dolayısıyla Aliağa Engelliler ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek; Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Aytaç Bayar ve Yönetim Kurulu nezninde bütün engelli vatandaşların bu anlamlı günlerini kutladılar.
Engelsiz kefede gerçekleşen ziyarette İyi Parti İlçe Başkanı Yavuz Adar Dernek Başkanı Aytaç Bayar ve Yönetim Kurulu Üyelerine: Biz parti olarak bu zor günlerde elimizden geldiğince vatandaşlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Başkan Yardımcım Zeynep Hanımla birlikte geldik ve sizlerin bu önemli görev sürenizde yardımcı olabileceğiz bir şeyler varsa parti olarak yardıma hazırız. Aliağa hepimiz için önemli bir yerleşim alanı bütün çalışmalarımızı bu duygularımız ile gerçekleştiriyoruz.
Bizlerin yapabileceği bir yardım veya elinizde ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarımızın listesi varsa yardımcı olmak isteriz dedi. 
Dernek Başkanı Aytaç Bayar da Yavuz Adar'a ziyaretleri için teşekkür ederek; ziyaretiniz ve özel haftamızı unutmayıp bizleri mutlu etmeniz dolayısı ile size ve ekibinize teşekkür ederim. Bizler bu sıkıntılı corona günlerinde tespit ettiğimiz 25 aileye Dernek parasıyla olmamak kaydı ile Yönetim Kurulu arkadaşlarımızın katılımı ile yardımcı olduk.
Sağ olsun Belediye Başkanımız Serkan Acar da her türlü ihtiyacımıza koşturuyor. Elimizden geldiğince üyelerimizin dertlerine yetişmeye çalışıyoruz. Yine de arkadaşlarımız yine bir tarama yapıp bir liste hazırlama durumunda olursa tabi ki size de bu listemizi ulaştırırız. Burudu el birlik olup zor günleri atlatmamız gerekiyor.
Başkan yardımcısı İbrahim Erdemir de söz alarak; benim bir gözlemim var genelde yapılan yardımlar bakliyat ve temel gıda üzerine oluyor. Bu çok güzel bir uygulama ancak ihtiyaç sahibi insanlarımızın salata yapmak için marula, değişik bir yemek yapmak için sebzeye ve sonrasında meyveye de ihtiyaçları var. Yapılacak yardımlarda şu mevsimde bol bulunan bu çeşitleri de yardımların içine katmalıyız diye düşünüyorum diyerek yardım kolilerine çeşitlilik getirmeyi teklif etti.
Konuşmaların ardından neler yapıla bileneceği hakkında uzun uzun görüşen heyetler ortak hareketlerle daha fazla sayıda vatandaşa ulaşma konusunda anlaştılar.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER