SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İYİ PARTİ ALİAĞA İLÇE BAŞKANI YÜCEL KARAŞAN'IN YEĞENİ ŞEHİT OLDU.

Aliağa İlçe Başkanı Yücel KARAŞAN'ın Yeğeni Emre DUT Siirt'in Eruh ilçesinde PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırı sonucunda şehit olmuştur.

04 Nisan 2018 00:23 aliaga 5131
İYİ PARTİ ALİAĞA İLÇE BAŞKANI YÜCEL KARAŞAN'IN YEĞENİ ŞEHİT OLDU.
Siirt'te PKK'lı teröristlerin yol yapım çalışmasında emniyeti sağlayan güvenlik güçlerine yönelik düzenlediği, 6 güvenlik korucusunun şehit olduğu saldırıda yaralanan Uzman Çavuş Emre Dut (24), tedavi gördüğü hastanede şehit oldu.  Uzman Çavuş Dut'un Cenazesinin memleketi Konya'nın Ereğli ilçesinde toprağa verildi. Şehit Uzman Çavuş Emre Dut'un İyi Parti Aliağa İlçe Başkanı Yücel Karaşan'ın yeğeni olduğu öğrenildi. Emre Dut'a Allah'tan rahmet ve mağfiret diliyoruz..

KARDEŞİ AFRİN'DE
Annesi Muhsine ve babası Mustafa Dut'un oğullarının yaralandığı haberini aldıktan sonra yakınlarıyla birlikte Siirt'e gittikleri belirtildi. Şehit Dut'un Ereğli'deki baba evine ise Türk bayrakları asıldı. Şehit Dut'un, kendisi gibi asker olan kardeşi Akil Dut'un da Afrin'de görev yaptığı öğrenildi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER