SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İYİ PARTİ ALİAĞA İLÇE KURUCU BAŞKANI YÜCEL KARAŞAN OLDU.

Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Meral Akşener Genel Başkanlığındaki İYİ Parti, Aliağa İlçe Parti kurucu başkanlığına Yücel Karaşan atandı

05 Ocak 2018 20:47 aliaga 544
İYİ PARTİ ALİAĞA İLÇE KURUCU BAŞKANI YÜCEL KARAŞAN OLDU.
Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Meral Akşener Genel Başkanlığındaki İYİ Parti, Aliağa İlçe Parti kurucu başkanlığına Yücel Karaşan atandı

Uzun bir aradan sonra tekrar siyasette dönen İlçe Kurucu başkanı Yücel Karaşan ülkenin geleceği için İYİ partiye katıldığını söyleyen Karaşan”İYİ Parti gücünü ve kuruluş ilkelerini doğrudan milletten almış ve meşrutiyetinin kaynağını Türk Milleti olarak gören bir siyasal harekettir. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün Türk milliyetçilik anlayışının özellikle ekonomi ve kültür alanlarında yükseltilmesi gerektiğine inanıyoruz. Biz siyasetin merkezinde yer alarak Aliağa İlçesinde merkezdeki açıklığı kapatmak istiyoruz. Aliağa'dan yola çıkarak İYİ Parti'i iyi noktalara getirerek ve milletimizi kucaklayarak partimizi İktidara taşıyacağız. Herkesi İYİ Parti'de buluşturmak istiyoruz. En kısa zamanda İlçe binamızı faaliyet geçirerek ,üye kayıtlarımızı yapıp ,merkezde bir parti olarak milletimizin hizmetinde olacağız. Öncelikle milletimize sonra da İlçemize hayırlı olmasını diliyorum. Aliağamız İYİ parti de İYİ olacak İnşallah.” şeklinde konuştu.

YÜCEL KARAŞAN KİM ?

1959 Aliağa doğumlu olan Yücel Karaşan ilk siyasi hayatına 1983 yılında ilçe Doğru Yol Partisi'nde kurucu üye olarak başlamış ve ilçe başkanlığı görevinde bulundu. 2002 genel seçimlerinde Doğruyol Partisi'nden 2. bölge 2. sıra milletvekili adayı oldu. DYP'nin ülke barajını aşamaması nedeniyle seçildiği halde milletvekili olamadı.İlçede esnaflık yapan İlçe Kurucu Başkanı Yücel Karaşan evli ve üç kız çocuk babasıdır.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER