SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İYİ PARTİ BÖLGESEL İSTİŞARE TOPLANTISI ALİAĞA'DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK

İyi Parti Bakırçay Bölgesi 1. Bölgesel İstişare Toplantısını 7 Ağustos Çarşamba günü Aliağa'da gerçekleştirecek.

05 Ağustos 2019 14:40 aliaga 665
İYİ PARTİ BÖLGESEL İSTİŞARE TOPLANTISI ALİAĞA'DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK
İyi Parti Bakırçay Bölgesi 1. Bölgesel İstişare Toplantısını 7 Ağustos Çarşamba günü Saat: 10.00'da Aliağa Hilton Otel'de gerçekleştirecek. Bakırçay bölgesinde yer alan Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Aliağa, Foça, Dikili, Kınık ve Bergama ilçe başkanlarının katılım göstereceği toplantıda geçmiş dönem seçim değerlendirmeleri ve ilçe teşkilatlarının çalışmaları hususunda istişareler yapılacak. 
İyi Parti İzmir İl Başkanlığı yönetiminde gerçekleştirilecek istişare toplantısı öncesi konuşan İyi Parti Aliağa İlçe Başkanı Yavuz Adar "İlki gerçekleştirilecek olan bölgesel istişare toplantımıza Aliağa olarak ev sahipliği yapıyoruz. İyi bir çalıştay olmasını, bölgemizde planlanan çalışmaları ve ileriki dönem seçim taktiklerimizi konuşmayı temenni ediyoruz. 1. Bölgesel İştişare toplantımızın önce Aliağa ve İzmir sonra tüm Türkiye'ye hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER